KLUCI: Po čem kluci šílí? Aneb, jaké holčičí postavy u nich totálně vedou?

4. června 2009 v 16:56 | Misulka |  Kravinky
Skoro každá holka bojuje se svou postavou a snaží se něco zamaskovat, hladoví nebo naříká. Každá z nás má minimálně jednu "problémovou zónu" - ale je to fakt problém? Na tuhle otázku nám tady odpovídala parta kluků a holek a budeš se divit, co jsme zjistili!


"Mám špeky na bocích!"

Když si obléknu nějaký úzký top, moje špeky přes něj hned přetečou! Vypadá to odporně - a totálně neforemně! Rozčiluje mě to, protože bych ráda nosila věci, které zvýrazňují postavu. Nejnápadnější jsou moje špeky na bocích ve zkušebních kabinkách. Pak si vždycky řeknu: "Bože, rozhodně musím začít hubnout!" Někdy bych ráda byla jako některé moje kamarádky. Jsou hubené a můžou toho sníst, kolik chtějí. A já musím dávat pozor s každou kostičkou čokolády. Rozhodně nechci být vyhublá jako modelky - chci mít jen užší boky. Vyhublé tělo by se nelíbilo ani mému klukovi Jakubovi. Jemu se na mně líbí, že mě má za co chytnout.

"Křivky Julie jsou úžasné!"

Julie se mi hrozně líbí. Není nejhubenější ze všech, ale přesně to mi připadá sexy. Pro některé kluky znamená štíhlá = hezká, ale já to takhle nemám. Mně připadá sexy, že má Julie širší boky. Vychrtlé holky vypadají nezdravě. Když toho mají holky na sobě o něco víc jako Julie, je za co je chytnout. Moc rád se jí dotýkám. Ale Julie s tím má občas problém. To jsou chvíle, kdy nechce, abych se jí dotýkal na břiše a bocích. Ona mi to sice neřekne, ale já už to vycítím. Když se o její postavě bavíme, klidně jí říkám, že má širší boky než ostatní holky - ale taky jí řeknu, že mi to vůbec nevadí, naopak! Julie by si neměla tolik stěžovat, s tímhle to už přehání. Jestli chce, ať hubne - ale hlavní věc je, aby se cítila dobře.

"Mám moc velké břicho!"

Když se na sebe podívám do zrcadla, často si říkám: Vždyť se nikomu nemůžu líbit! Moje tělo je celé nafouklé, připadám si jako obrovský fotbalový míč, co se nemůže vůbec nikomu líbit! Když mám špatný den, nemám dokonce ani chuť dorazit na nějakou párty - protože nevím, jak bych zamaskovala svoje břicho a co bych si měla vzít na sebe. To radši zůstanu doma a ze zoufalství do sebe natlačím čokoládu. Mým kamarádkám připadá moje bříško v pohodě. Ale ony vůbec neví, jaké to je, být nespokojená a věčně břicho zatahovat. Kdybych měla ploché břicho, mohla bych si oblékat sexy hadříky a určitě by o mě měli kluci větší zájem.

"Obličej je pro mě důležitější než postava!"

Pár kilo navíc mi u holek vůbec nepřipadá jako katastrofa! A je dokonce sexy, když má holka nějaké ženské křivky - a především pěkně kulatý zadeček. Daleko víc mě zajímá její obličej - když ten je zajímavý, je mi zbytek v podstatě jedno. Radši takovou holku, která je v pohodě a váží trošku víc, než takovou, která je sice super štíhlá, ale nemá co říct.

Kluci varují: Nechceme už anorektičky!

Tihle kluci to řekli jasně: Holky, které záměrně hladoví, nás rozčilují!


Denis, 14

Radši se víc hýbejte, než abyste hladověly!

Myslím, že problémy s jídlem mají všechny holky. Já neznám žádnou, která by nepřemýšlela nad kaloriemi. Ani jedna nesní nic tučného, aby si pak nedělala starosti. Nerozumím jen, proč holky nejí zdravěji místo toho, aby úplně hladověly? A proč tedy nesportují? Připadá mi, že pro holky je přijatelnější řešení hladovět než sportovat. Nechápu!!!
Radek, 14

Nepřirozeně vyhublé holky nejsou cool!

Holky ve škole si stěžují na to, že mají velký zadek. Nechtějí chodit k McDonald's, protože hubnou. Vtipné je, že to jsou normální, pěkné holky se super postavou. Nepřirozeně vyhublé holky už dávno nejsou IN.


Nikča, 15

Sebevědomí zkrášluje!

Rozčiluje mě, když si holky, které mají skvělou postavu, stěžujou. Jaká postava je pěkná, je věc vkusu. My máme rádi, když má holka pár kilo navíc. Jsou přece i star, které se klukům líbí a které váží trochu víc, třeba Jennifer Lopez má kulatý zadeček a Beyoncé zase naprosto úžasné křivky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama